2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Cips Doğrama Makinesi

İmalatçısından en kaliteli cips doğrama makineleri modellerinin istenilen şekilde ve boyda patates kesmeye en uygun sebze doğrama makinesi fabrikası üreticisinden toptan cips doğrayıcı alet satış listesi cips doğrama makinesi ucuz fiyatlarıyla
İmalatçısından en kaliteli cips doğrama makineleri modellerinin istenilen şekilde ve boyda patates kesmeye en uygun sebze doğrama makinesi fabrikası üreticisinden toptan cips doğrayıcı alet satış listesi cips doğrama makinesi ucuz fiyatlarıyla
Profesyonel cips doğrama makinesi modelleri kaliteli ekonomik patates doğrayıcı makine fiyatları fast food patatesi doğrama makinesi teknik şartnamesi uygun otomatik sebze doğrama makinesi fiyatı özellikleri
Cips Doğrama Makinesi RC14:Eşit kalınlıkta hızlı ve pratik patates doğramak için profesyonel endüstriyel cips doğrama makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan cips doğrama makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sebze doğrama makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu farklı şekillerde patates doğrama makinesi bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir bıçağı sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Cips doğrama makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 44.910,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Otomatik Cips Patates Doğrama Makinesi RC14

 * Otomatik silolu setüstü patates doğrama makinesi
 * Büyük miktarda cips servisi yapan restoranlar için uygundur
 * Temizliği kolay Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Farklı ebat ve şekillerde kesme aparatları mevcuttur
 * Üretim kapasitesi: 1500 Kg/saat
 * Voltaj: 220-240 V 1N / 50 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Güç: 0,37 kW
 * Net ölçüler: 360x670x560 mm
 * Net ağırlık: 45 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* İstenilen boy ve şekillerde patates doğramak için kullanılan bu profesyonel cips doğrama makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (motoru, bıçağı v.b. sebze doğrama makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal cips doğrama makinesi yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir makine var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel cips doğrama makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Cips Doğrama Makinesi RC14:Yoğun restaurant ve fast food mekanlar için birebir pratik doğrama makinesi çeşitlerinden kullanımı oldukça kolay patates cips doğrama makinesinin imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz çelik malzemelerle yapılmış kullanışlı sebze doğrama makinesi modelidir. Patatesler bütün halde üst hazneye atılır ve alt kısımdan dilimlenmiş halde çıkarlar. Saatte 1500 kg üretim kapasitesine sahip tezgah üstünde kullanılan patates doğrama makinesinin temizliği de oldukça kolaydır - Cips doğrama makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok