2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Espresso Makinesi

Espresso Makinesi:Espresso makinesi kafelerde kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir espresso makinesidir - Espresso makinesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için telefon numaramız 0212 2370749
Espresso Makinesi JP.CPC.2G:Espresso makinesi kafelerde kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir espresso makinesidir.Espresso makinesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu espresso makinesi haricinde diğer espresso makinesi modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Espresso makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 18.645,77 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Espresso Makinesi JP.CPC.2G

 * 230 V. çalışma gücü - Espresso makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Çift buhar kolu

 * Dozaj ayar ünitesi - Espresso makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * 2 adet çiftli filtre

 * 10,5 lt kazan kapasitesi - Espresso makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ekstra sıcak su kolu

 * Yarı otomatik - Espresso makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ebatlar; 710x545x528 mm

 * Ağırlık; 72.5 kg - Espresso makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Net m3; 0.20

 * Kapasite; 10.5 litre - Espresso makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Espresso Makinesi JP.CPC.2G:Espresso makinesi kafelerde kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir espresso makinesidir.Espresso makinesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu espresso makinesi haricinde diğer espresso makinesi modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Espresso makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...