2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Ocakbaşı Izgarası

İmalatçısından kebapçılar için en kaliteli ocakbaşı ızgaraları modelleri köz kömür ateşinde kendin pişir kendin ye kebapçılarına en uygun ocakbaşı ızgarası toptan bakır ocakbaşı ızgarası satış listesi işlemeli ocakbaşı ızgarası fiyatlarıyla davlumbazlı o
Ocakbaşı Izgarası MB18-A:Urfa kebapçıları için dekoratif ocakbaşı ızgarası fiyatları kendin pişir kendin ye ocakbaşlarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik ocakbaşı ızgarası imalatçıları urfa adana çöp şiş ciğer kebap ve köfte tavuk kanat pişirmek için dekoratif ocakbaşı ızgarası modelleri otantik kebapçılarda etçilerde tavukçularda kullanılan uygun el yapımı oymalı bezemeli ocakbaşı ızgarası fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 10.738,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Ocakbaşı Izgarası MB18-A

 * Bakır işlemeli - Açık ızgara This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ölçüler; 130x65x120 cm 

 * Ağırlık; 85 kg - Açık ızgara This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Kendinden davlumbazlı

 * Izgara tablalı - Açık ızgara This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Kömür hazneli

 * Ayarlı rutin ayak - Açık ızgara This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ayrıca elinizde böyle bir açık ızgara var ve arızalıysa veya açık ızgaranızın bakıma ihtiyacı varsa; ızgara tamircilerinden oluşan teknik servisimize açık ızgaranızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Açık ızgara tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ocakbaşı Izgarası MB18-A:Endüstriyel pişiriciler bakır ızgaralar ocakbaşı mangalları davlumbazlar kategorisinden bu açık ızgara ile ocakbaşı restoranlarda,kebapçılarda,dürümcüler v.b. yerlerde kebap,çöp şiş,adana,urfa,ciğer,köfte,tavuk,kanat pişirme işlemlerinizi yapabilirsiniz - Açık ızgara This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok